90. letni budynek w stylu modernistycznej Gdyni. Klasyka międzywojennej, polskiej myśli architektonicznej w wydaniu pełnym pasji do każdego detalu. Miejsce o którym powiedziało już wielu, między innymi Vougle czy TVN Style. Plan zdjęciowy dla teledysków, nowych kolekcji odzieży czy produktów premium. Co w sobie ma Willa Wincent i czy warto tutaj zaplanować swoją podróż?

 

Na wakacje

O ofercie Willa Wincent nie zamierzam się rozpisywać szczegółowo, ofertę znajdziecie przecież bez problemu na ich stronie. Zamiast tego zdradzę własne odczucia i emocje względem tego miejsca. Pierwsze przymiotniki jakie przychodzą mi na myśl to spokojny i zrównoważony. Wnętrze to istna feria kolorów i form, a jednak są one tak eleganckie i naturalne w kompozycji, że człowiek bezwiednie oddaje się w objęcia tego spokoju. Wyciszenie przychodzi nader łatwo, a o to przecież chodzi na wakacjach. Czas zwalnia, cisza delikatnie rozmasowuje nasze codzienne zabieganie myśli.

Wielkim atutem jest lokalizacja. Bliskość kortów tenisowych, Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska (ze stanowiskami altylerii, gratka dla miłośników militariów) i oczywiście nadmorskiego bulwaru z plażą. Jednym słowem dla każdego coś relaksującego. We dwoje, większą grupą lub ze swoim czworonogiem (ale nie będę psa wypożyczał, żeby Wam to w artykule pokazać 😉 musicie uwierzyć na słowo).

 

Wyjazdy służbowe i integracyjne

Chociaż świat (w tym turystyka) zostały bardzo gwałtownie wyhamowane, to nie cały biznes popadł w marazm. Nadal w niektórych sytuacjach niezbędny jest wyjazd. Przyjeżdżając do Trójmiasta zdecydowanie Willa Wincent zrozumie potrzeby tych, którzy odwiedzają wybrzeże w interesach. Myślę, że powiedzenie „życzenie klienta jest dla nich rozkazem” mogło by prowadzić do nadużyć, jednak zrozumienie indywidualnych potrzeb gościa i odpowiedź na nie jest wielką zaletą. Jeśli czegoś nie ma w ofercie Willi lub wśród firm przez Wincenta polecanych – niewątpliwie znajdą odpowiedź i rozwiązanie. Nie można pozbyć się wrażenia, że osoby tam pracujące traktują to miejsce jako ważny punkt w życiu. Dlatego zastanówcie się 2 razy czy chcecie zapytać kogoś z pracowników Willi o jej historię, bo kochają to miejsce i mogą o nim mówić naprawdę długo, wyczerpująco, szczegółowo, z pasją (sprawdzone osobiście).

Dla mnie Willa Wincent to absolutnie miejsce w którym czuje się jak u siebie, a widząc opinie firm i instytucji które korzystały z przestrzeni tego wyjątkowego miejsca raczej nie jest to jednostkowa opinia.

Czy warto odwiedzić Willę Wincent?

Skoro jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to zaryzykuje następujące stwierdzenie. Jeśli chcesz zobaczyć Gdynię – przyjedź tutaj. Jeśli chcesz doświadczyć Gdyni – zatrzymaj się w Willi Wincent.

A gdzie zarezerwować odwiedziny w Willi Wincent?

Na stronie willawincent.pl 

Lub  na Bookingu