Usługi

UdostępnijShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Doradztwo wizerunkowe

Jeśli oczekujesz indywidualnej oceny i doradztwa pod kątem zawartości Twojej szafy. Zbudujemy i wybierzemy te rzeczy, które kolorystycznie oraz rozmiarowo pasują do Ciebie, wspierając cele biznesowe oraz osobiste. Jest to najpełniejsza usługa jaką komplementarnie łączę ze wspólnymi zakupami, oraz, co najważniejsze, po wspólnych zakupach razem przechodzimy przez cały proces, aby nowa garderoba nie kryła przed tobą tajemnic zarówno co do możliwości wzajemnych kombinacji jak i zasad jej wykorzystania w zależności od czasu, miejsca i okazji. Wycena usługi jest indywidualna, uzależniona od miejsca oraz ilości wspólnie spędzonych godzin.

Private shopper

Powiedz mi czego potrzebujesz i jaki nosisz rozmiar. Ja za pomocą otrzymanych od Ciebie informacji zabiorę Cię w takie miejsca, które spełnią Twoje oczekiwania co do kroju, wzoru itp. przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najwyższej jakości w założonym budżecie zakupowym. Pomoże Ci to uniknąć nie tylko marnowania cennego czasu na bezowocne poszukiwania, ale zaoszczędzi też pieniądze poprzez rezygnację z zakupu pozornych okazji, które w Twojej garderobie nie są potrzebne lub korzystne. Rozliczenie następuje po zakończonych zakupach według ilości godzin jakie nam one zajęły.

Business dress code

Doradztwo i szkolenia skierowane do instytucji publicznych oraz firm, które chcą zadbać o wizerunek swój i swoich pracowników (bo każdy z nich jest najlepszą wizytówką marki). Na takim spotkaniu wyjaśnione będą wszystkie błędy wizerunkowe jakie mogą się pojawić w pracy z klientem oraz wyjaśnienie jak ich unikać z ukierunkowaniem na indywidualne cechy poszczególnych pracowników. Cena szkolenia uzależniona od ilości uczestników oraz zakresu szkolenia (Dress code, Dress code + savior vivre, Dress code + savior vivre + księga dress code).

Stylista

Przygotowujesz się do ważnej okazji? Przed Tobą ślub, odebranie ważnej nominacji lub nagrody? Chcesz nadać wydarzeniu wyjątkowej oprawy i wyglądać rewelacyjnie? W tej sytuacji wystarczy, że zgłosisz się do mnie, a przygotujemy odpowiednią do okazji oraz dopasowaną pod kątem Twojego typu urody stylizację.

UdostępnijShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0